Liga okręgowa gr.1: do Reska po ligowe oczka

Za nami 9 kolejka rozgrywek ligi okręgowej grupy 1. Podopieczni Łukasza Galanta pojechali do Reska.

Zawody miały miejsce 8 października o godz. 15 00 na obiekcie przy ul. Wolności 4B. Przed tym meczem nastawienie gości było zdecydowane, aby wygrać ten wyjazdowy mecz. Mewa Resko jako gospodarz był wyżej notowany niż goście. Jednak determinacja gości była duża. Mimo, że pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to nadal wierzyli w zwycięstwo. Opłaciło się, ponieważ w 59 minucie Michał Michurski wyprowadził AP Kotwica Kołobrzeg na prowadzenie (0:1). Gospodarze starali się zdobyć gola wyrównującego, jednak to goście ponownie trafili do siatki Reska. Autorem  celnego trafienia był Bartosz Kowalik w 63 minucie (0:2). Przyjezdnym udało się jeszcze podwyższyć wynik meczu i tak w doliczonym czasie gry zdobyli gola na 0:3. To Kacper Obuchowski ustalił wynik spotkania. Gratulujemy wygranej!